SULUBOYA WORKSHOP ATÖLYESİ

31/07/2019 • Seminerler

Zeynep Kösem ile her pazartesi 12:30-15:30 saatleri arası (Mayıs sonuna kadar)

Kimileriniz uzun zamandır, kimileriniz çok kısa süredir bizlere eşlik ediyorsunuz. Bu süreçte sıkı dostluklar kurduk. bilgilerimizi pekiştirip, dağarcığımızı genişlettik. Kuramsal eğitimlerimizde almış olduğunuz bilgilerin ışığında, resim atölyemizde üretim yapmaya ne dersiniz? Sorgulama ve gözlem deneyimlerinize üretim pratiğini de eklemek isterseniz. Renklerin dünyasına sizleri de bekleriz. Atölyemizde üretim yaparken, sanatçıların geçtiği aşamaları deneyimlemiş olacağız. Basit olarak nitelendirdiğimiz eserlerin kolay oluşturulmadığını, zor görünenler ise çok kolay pratiklere dayandığını göreceksiniz.

Eğer yaşadığımız çağın kaygılarından bir nebze kurtulup, sükunet içinde çalışarak, hayatımıza ufak bir iz bırakmak için atölyemizi deneyimleyiniz. Ulu Önderimizin dediği gibi.

“Bir millet sanattan ve sanatkardan mahrumsa, tam bir hayata sahip olamaz.” Mustafa Kemal Atatürk

Sessiz sedasız yapmış olduğumuz eğitim sürecimizin çalışmalarını yıl sonunda, siz kıymetli misafirlerimize sunduk. Sizlerin de desteği ile Mim85 Kültür Sanat platformu olarak sosyal sorumluluk projelerine katkı sağladık.

Atölye öğrencilerimiz tarafından  üretilen resimlerin geliri sanat öğrencilerine eğitim desteği olarak bağışlandı. . Resim Atölyesi olarak sergilerimizi sürdürmeyi bir ilke haline getirmeyi hedefliyoruz.

Comments are closed.

« »