DENİZ TİPİGİL İLE  21. YÜZYIL’DA DEĞİŞİMİ VE DÖNÜŞÜMÜ YÖNETMEK

08/09/2021 • Seminerler

7 ARALIK SALI’DAN İTİBAREN
14:30-16.30

DENİZ TİPİGİL

İLE 

21. YÜZYIL’DA BEN – 21. YÜZYIL’DA BİZ – 21. YÜZYIL’DA DEĞİŞİMİ VE DÖNÜŞÜMÜ YÖNETMEK. (CANLI+ZOOM)

Bu seminer programımızda:

  • 4. Sanayi Devrimi ve Covid-19 sonrası Dünya’nın yeni yapısını, vizyonunu ve bu vizyonu yaşama geçirmekte etkili olan yeni sistemlerin (Yapay Zeka, Robotik Sistemler, Otomasyon, 5G, Quantum Computing, Big Data, Yeni Medyalar, Quantum Portals, Future Jobs, Future Workplaces, Future Education, Future Medicine and Health,…) özel, sosyal ve profesyonel yaşamlarımızda yaratacağı değişimler üzerine bir çalışma

 

  • Bu zengin içerik yaşamakta olduğumuz hayatın kendisi gibi dinamik ve dünyanın önde gelen ‘think tank’lerinin, akademisyenlerinin, girişimcilerinin, ‘futurist’lerinin, bilim insanlarının, filozoflarının ve sektörel liderlerinin referansları ile her gün ve sürekli güncelleniyor.

 

  • Atölyelerin amacı, tüm katılımcıların 21. Yüzyıl’a dair vizyonlarını ve hedeflerini hem bireysel olarak bu yeni dünyanın standartları bazında (Ben), hem de kurumsal olarak sektörler ve departmanların geçireceği değişim ve dönüşümler bazında (Biz) yeniden oluşturmalarını sağlamak.

 

  • Bu sayede katılımcıların öncelikle bireysel donanımlarını ve hedeflerini 21. Yüzyılın Dünyası’nın standartlarına uygun hale getirmeleri, daha sonra ise bu yeni çağın vazgeçilmezleri olmaları Deniz Tipigil’in tüm eğitimlerinin ve atölyelerinin ortak hedefi.

Comments are closed.

« »